CCSIF

Certyfikowane Podstawy CSI [CCSIF]

Obecny status
Nie dołączyłeś
Cena
PLN 4.500,00
Zaczynamy
This kurs is currently closed

Właśnie rozpoczynasz swoją przygodę z Wywiadem Bezpieczeństwa Biznesu CSI (Corporate Security Intelligence).

Nie ma większego znaczenia to, czy jesteś początkujący w tej branży, czy też masz za sobą lata doświadczeń. Poznasz dokładnie solidne podstawy koncepcji CSI.

Ja nazywam się Piotr Herman i już niemal trzydzieści lat zajmuję się tą tematyką, przy czym przez pierwszych siedemnaście lat w służbach specjalnych. Cały ten kurs bazuje zarówno na moich osobistych doświadczeniach, jak również na na wiedzy wypracowanej w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat na całym świecie.

CSI jest najnowszą, praktyczną koncepcją wsparcia zarządzania, łączącą w sobie najlepsze, najskuteczniejsze elementy:

 • wywiadu biznesowego,
 • analityki wywiadowczej,
 • bezpieczeństwa biznesu oraz
 • zarządzania strategicznego.

W tym kursie przyjąłem metodę nauczania polegającą na przedstawianiu pojedynczych idei i koncepcji CSI – po to, aby na koniec kursu złożyć je w jedną, sensowną całość… Choć tak naprawdę to wykonasz to samodzielnie w swej głowie! Gwarantuję.

Po ukończeniu tego kursu oraz zdobyciu Certyfikatu CSI Fundamentals, będziesz posiadać podstawy wiedzy w zakresie wywiadu i analityki w biznesie, bezpieczeństwa biznesu oraz zarządzania strategicznego. Poznasz większość narzędzi wykorzystywanych w ramach CSI. Ramy tego kursu nie pozwalają na dokładne zapoznanie się z każdym z nich. Ale gdy pojawi się problem zawsze będziesz potrafił właściwie go zdefiniować, a następnie dobrać odpowiednie narzędzia CSI. Będziesz bowiem wiedzieć, czego szukasz. Znajdziesz również właściwe „instrukcje obsługi” konkretnego narzędzia. Na przykład na moich kursach specjalistycznych, na które już teraz serdecznie Cię zapraszam!

Kurs CCSIF [Certified CSI Fundamentals], w którym przekazuję wiedzę podstawową – choć całościową – o koncepcji Wywiadu Bezpieczeństwa Biznesu CSI (Corporate Security Management) w firmie, zawiera w sobie również sporą dawkę tego, co przekazuję w ramach ścieżek szkoleniowych umożliwiających uzyskanie certyfikatów specjalizacyjnych:

 • wywiadowcy (researchera) CSI [CCSIR, Certified CSI Researcher],
 • analityka [CCSIA, Certified CSI Analyst],
 • bezpiecznika CSI, czyli specjalisty ds. bezpieczeństwa [CCSIE, Certified CSI Expert],
 • stratega biznesowego CSI [CBS, Certified Business Strategist].

Od Ciebie oczekuję jedynie aktywnego uczestnictwa oraz dostarczania konstruktywnej informacji zwrotnej.

Serdecznie zapraszam!

Jak przerabiać lekcje w kursie?

 • Kurs podzielony jest na pięć modułów oraz szesnaście (mniej więcej) godzinnych lekcji, złożonych z łącznie siedemdziesięciu pięciu tematów.
 • W każdej lekcji znajdują się materiały wideo oraz materiały dodatkowe do pobrania.
 • Jednym z materiałów do pobrania jest “Zeszyt ćwiczeń” przypisany do konkretnej lekcji. Należy go wydrukować, a następnie wypełniać zgodnie z tokiem wykładu w kolejnych tematach (pisząc zapamiętujesz!).
 • Lekcje należy przerabiać według ustalonej kolejności, gdyż pominięcie niektórych treści (i nieodznaczenie zakończenia danego tematu) może skutkować problemami z działaniem platformy w terminie późniejszym.
 • Pod każdą lekcją (tematem) znajduje się przycisk „Zaznacz jako ukończony”, który musisz zaznaczyć, aby przejść do następnego tematu.
 • Po przerobieniu wszystkich tematów w lekcji musisz przejść do listy zadań, która znajduje się na stronie głównej lekcji, a następnie odznaczyć poszczególne punkty listy, weryfikując w ten sposób to, co zrozumiałeś (wykonałeś), a co jeszcze masz do zrobienia.
 • Pod każdą lekcją (oraz każdym tematem) znajdziesz formularz, w którym możesz zadać mi pytanie, na które Ci odpowiem (np. na webinarze). Dzięki takiemu rozwiązaniu wiem dokładnie czego dotyczy Twoje pytanie.
 • Na zakończenie każdej lekcji musisz zaliczyć test cząstkowy. Jego celem jest przygotowanie Cię do Testu Certyfikującego oraz ukazanie Ci, na ile rozumiesz dotychczasową tematykę.
 • Gdy zaliczysz końcowy Test Certyfikujący, automatycznie zostanie wygenerowany certyfikat ukończenia kursu z Twoim imieniem i nazwiskiem, który możesz sobie wydrukować.

Zaczynamy!

Program kursu

Rozwiń wszystko
ROZWÓJ ZAWODOWY CSI.
PODSTAWY WYWIADU W BIZNESIE.
PODSTAWY INTELIGENCJI ANALITYCZNEJ.
PODSTAWY BEZPIECZEŃSTWA BIZNESU.
PODSTAWY ZARZĄDZANIA STRATEGICZNEGO.